Projekt do druku

W swojej ofercie mamy naklejki na szyby, wykonywane różną techniką. Naklejki, które produkujemy głównie dedykowane są do oklejania witryn sklepowych, szyb biurowych, okien samochodowych, okien w mieszkaniach idt. Naklejki mogą być naklejane zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz (oprócz naklejek OWV). Można u nas zamówić również naklejki na szyby wraz z usługą naklejenia naklejek.

• Naklejki drukowane na folii One Way Vision (OWV): Jest to folia perforowana, czyli dziurkowana. Folia OWV przepuszcza światło, więc od zewnątrz widać grafikę reklamową, natomiast od wewnątrz można obserwować świat zewnętrzny. Tego typu folia doskonale się nadaje do oklejenia całej szyby. Najczęstsze zastosowanie: witryny sklepowe, szyby samochodowe.

• Naklejki „mrożone szkło”: Jest to specjalna folia na szyby, która imituje „mrożone szkło”. Mozna w tej folii wycinać jak i drukować na niej. Po naklejeniu takiej folii na szybę, otrzymujemy elegancki efekt piaskowanej szyby. Folia ta w wewnątrz doskonale przepuszcza światło, natomiast z zewnątrz maskuje wnętrze. Najczęstsze zastosowanie: szyby i szklane drzwi w biurowcach, urzędach, bankach, gabinetach lekarskich, salonach kosmetycznych a także szyby w łazienkach, kuchniach itd.

• Naklejki wycinane z folii: Jest to technika, która polega na wycinaniu naklejek w foliach barwionych w masie. W swojej ofercie mamy bardzo bogatą gamę kolorystyczną takich folii. Dostępne są folie matowe, w połysku oraz transparentne (przezroczyste). Tego typu naklejki sprawdzają się przy wykonywaniu prostych wzorów, np. floralle, napisy, godziny otwarcia, znaki, logo itd.